Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to Twoja szansa by zbudować silniejsze relację z pracownikami, klientami, dostawcami, partnerami biznesowymi. Wykorzystaj ją!

Chcemy stworzyć dla Ciebie wyjątkową imprezę firmową

Wiemy, że każdy przedsiębiorca pragnie by jego firma była jak najlepiej odbierania przez pracowników, klientów, partnerów biznesowych. Rozumiemy jak ważne jest nieustanne budowanie zaufania i dobrego wizerunku firmy.  Dlatego właśnie zajmujemy się organizacją imprez  firmowych.

Nasz zespół pomoże Ci w stworzeniu wydarzenia, o którym Twoi partnerzy będą rozmawiać jeszcze długo…

Imprezy firmowe są Twoją niepowtarzalną okazją

Kiedy planujemy i organizujemy imprezy firmowe zawsze stawiamy sobie jako cele - by goście na długo zapamiętali niesamowitą atmosferę towarzyszące wydarzeniu. Nie ma znaczenia czy organizujemy mały piknik czy ogromny bankiet, naszą misją jest stworzyć Ci szansę na zbudowanie zaufania, lojalności i długotrwałych relacji biznesowych.

Przestrzeń biurowa utrudnia budowanie takich relacji i właśnie, dlatego organizujemy imprezy firmowe. Pozwalają one opuścić miejsce pracy i poznać pracowników, klientów, partnerów. Pokazać im, jak bardzo są dla Ciebie ważni.

Przy kreacji każdej imprezy firmowej starannie określamy cel biznesowy eventu, a następnie dopasowujemy najlepsze rozwiązanie.

Gdzie organizujemy imprezy firmowe?

Tam gdzie życzy sobie nasz klient. Działamy na terenie całego kraju, ale także po za jego granicami. Jesteśmy mobilni, dlatego nic nas nie ogranicza.

Możemy zorganizować imprezę firmową w Twoim mieście, ale także w mieście Twojego strategicznego partnera biznesowego. Chcesz, aby impreza odbyła się w innym miejscu niż siedziba firmy. To również nie problem. Zadbamy o noclegi oraz transport.

Posiadamy szeroką bazę hoteli, sal konferencyjnych i bankietowych zlokalizowanych w całym kraju, w których organizowaliśmy już wydarzenia biznesowego.

Znajdziemy miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Organizujemy imprezy firmowe z różnych okazji. Od niewielkich kilkunastoosobowych przyjęć do wielkich konferencji i bankietów.

W naszej ofercie mamy:

Wigilie firmowe

Wigilie firmowe

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, gdy spotykamy się z najbliższymi. Warto wykorzystać ten wyjątkowy okres również w relacjach biznesowych. Wiemy jak organizować nieszaplonowe wigilie firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Bankiety i Jubileusze

Posiadając szeroką wiedzę na temat możliwych lokalizacji eventu i opcji uatrakcyjnienia imprezy, zaproponujemy nieszablonowy i ,,skrojony na miarę'' oczekiwań Klienta scenariusz bankietu, jubileuszu czy imprez firmowych.

Eventy dla Klientów

Na bardzo konkurencyjnych rynkach firmy walczą o dobrych Klientów. Wyróżnij się i przygotuj dla nich event, który wyróżni się na tle konkurencji. Nasze autorskie scenariusze eventów sprawią, że relacje pomiędzy pracownikami Twojej firmy, a kluczowymi klientami wejdą na znacznie wyższy poziom. 

Otwarcie obiektów, premiery produktów

Prezentacja nowego produktu lub obiektu wymaga zorganizowania niezwykłego eventu. Zaprojektujemy dla Państwa odpowiedni scenariusz imprezy, zadbamy o odpowiednich Gości, a także o zainteresowanie mediów wydarzeniem.

Konferencje i kongresy

Posiadamy szeroką wiedzę na temat organizacji tego typu wydarzeń. Z pewnością zaproponujemy Państwu pragmatyczne rozwiązania, które ułatwią skuteczną organizację wydarzenia.

Imprezy firmowe mogą być również szansą do integracji i budowania zespołu, dowiedz się więcej o naszych programach i wyjazdach integracyjnych. Nie znalazłeś w ofercie tego co szukasz? Napisz do Nas! Razem stworzymy imprezę firmowa odpowiadającą Twoim potrzebą!

Dlaczego możesz nam zaufać?

Nikt nie wystawi nam rzetelniejszej opinii niż sami klienci.

(...) Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Argentum Event, której usługi wyróżniają się według nas najwyższym profesjonalizmem, zaangażowaniem, a także pasją do organizowania takich przedsięwzięć, co było nieustannie widoczne podczas przebiegu naszej imprezy(...)  

Bonarka Managment Sp. z o.o

(...)Argentum Event w okresie dotychczasowej współpracy dał się poznać jako profesjonalna i sprawnie działająca firma organizująca eventy. Profesjonalizm i umiejętność kreatywnego i sprawnego podchodzenia do zagadnienia każdego organizowanego eventu promocyjnego w naszym centrum pozwala nam stwierdzi, ze powyższa firma jest godna polecenia(...)

EA Poland Managment Sp. z o.o.

(...)Argentum Event okazała się solidną i wiarygodną firmą, która jest w pełni przygotowana do organizacji kompleksowej imprezy. Doświadczona i kreatywna kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych przez Agencję usług(...)

Telefonia Dialog S.A.

Zobacz więcej referencji>>

Organizacja imprezy firmowej to nie łatwe przedsięwzięcie, należy bowiem wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników takich jak: określenie celu, zasoby ludzkie, zasoby materialne, budżety, logistyka i całe zaplecze techniczne. Dlatego my zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Gotowy olśnić swoich partnerów?

Napisz do Nas!

A może chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej?

Cennik imprez firmowych

Nie mamy gotowych cenników imprez firmowych, ponieważ każde wydarzenie jest tworzone pod wymagania konkretnego klienta.

Cena imprezy zawsze zależy od wielu czynników, takich jak np.: liczba gości, standard hotelu, liczba i rodzaj atrakcji.

Tak naprawdę to klient decyduje o kosztach – przekazując nam „listę swoich życzeń” . A my spełniamy te życzenia ;)

Pamiętaj, że kontaktując się z nami nie podpisujesz na wstępie żadnej umowy. Zawsze na pierwszym etapie przesyłamy oferty z gotowymi propozycjami imprez firmowych, a klient dopiero po zapoznaniu się z ofertą podejmuje decyzję o współpracy.

Możesz również już na pierwszym etapie określić swoje preferencje odnośnie planowanego budżetu, dzięki czemu ułatwisz event menagerom zaplanowanie wydarzenia spełniającego Twoje wymagania.

Z jakich okazji organizujemy imprezy firmowe?

Każda okazja jest dobra by podziękować swoim pracownikom, klientom, partnerom biznesowym za współpracę, zaangażowanie czy lojalność. Dobrze zorganizowane wydarzenie biznesowe zawsze niesie za sobą wiele korzyści.

Imprezy firmowe z okazji jubileuszu firmy / sukcesu biznesowego

Wasza firma obchodzi 5-tą, 10-tą, a może 50-tą rocznice istnienia? Jubileusze działalności firmy to jedna z ważniejszych okazji do świętowania. Warto wówczas spotkać się wspólnie z pracownikami, a może kluczowymi partnerami by świętować osiągnięty sukces. Jubileuszowe imprezy firmowe pozwalają podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu firmy. Z okazji jubileuszu firmy możemy zorganizować dla Państwa wieczorny elegancki bankiet, ale również zaplanować wiele atrakcji na cały dzień.

Korzyść: Budujesz pozytywny wizerunek firmy, która docenia wkład i zaangażowanie współtwórców swojego sukcesu.

Wydarzenie promujące nowy produktu / otwarcie nowego obiektu

Wprowadzenie nowego produktu na rynek  lub otwarcie obiektu wymaga zaplanowania niezwykłego eventu. Jest to bowiem idealna okazja by zaprezentować produkt lub obiekt potencjalnym klientom i inwestorom. Zorganizujemy dla Ciebie wydarzenie, które pozwoli oczarować wszystkich gości i na długo zapadnie w ich pamięci. Zadbamy o pełną oprawę, dekoracje, catering, lokalizację, hotel. Zapewnimy wszystko czego potrzebujesz by wykreować niesamowite wydarzenia.

Korzyść: Docierasz do potencjalnych klientów i inwestorów.

Imprezy firmowe w celu integracji zespołu

Imprezy firmowe organizowane są również w celu integracji pracowników, poprawy atmosfery w pracy, czy rozwiązania konfliktów.  Integracyjne imprezy firmowe to szansa na stworzenie prawdziwego zespołu, gotowego odnosić sukcesy i sprostać każdemu wyzwaniu. To też sposób by nagrodzić pracowników, zdobyć ich zaufanie i pokazać im jak ważną rolę odgrywają w przedsiębiorstwie.

Korzyść: Tworzysz lojalny i silny zespół, gotowy wspólnie odnosić sukcesy.

To tylko kilka pomysłów. Masz inną okazję do świętowania? A może potrzebujesz pomocy przy organizacji konferencji lub szkolenia?

Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe wydarzenie!

Zapraszamy do skorzystania z naszego kreatora eventów.

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Organizujemy najlepsze imprezy firmowe we Wrocławiu, Warszawie i całej Polsce.