Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Hotele

Hotele współpracujące z agencją Argentum Event

Nasza obszerna baza obejmuje hotele w całej Polsce. Organizujemy wyjazdy integracyjne od morza do Tatr i w każdym województwie mamy obiekty, z którymi mamy wynegocjowane specjalne stawki dla naszych Klientów.

To pozwala nam zaoferować najlepsze ceny. Z nami odliczysz też VAT, dzięki czemu wybór hotelu we współpracy z Argentum Event staje się bardziej opłacalny i zdecydowanie szybszy niż szukanie obiektu na własną rękę.

Znamy możliwości i wyposażenie hoteli w Polsce i bez problemu zaproponujemy najlepszy pod dane wydarzenie obiekt.

Masz nietypowe wymagania co do wyposażenia hotelu? Napisz do nas. Wiemy, które hotele są w stanie je spełnić.

 

NAPISZ DO NAS 

  

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.