Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Green Fashion Show

Mamy dla Was oryginalną propozycję, łączącą świetną zabawę z odpowiedzialną społecznie postawą ekologiczną. Podczas przygotowanego przez nas eventu, uczestnicy wcielą się w czołowe postacie świata mody i zaprojektują, a następnie zaprezentują na wybiegu własną kolekcję. Kolekcję nietypową, bo stworzoną tylko i wyłącznie z surowców wtórnych i ekologicznych materiałów.

Finałem całej zabawy będzie niezwykły eko pokaz mody- Green Fashion Show. Szałowe kreacje i zaangażowanie modelek i modeli z pewnością na długo zapadną w pamięci!

Jeżeli chcesz zostać gwiazdą mody i przyczynić się do rozszerzania świadomości ekologicznej, napisz do nas, a prześlemy Ci kompleksową ofertę!

 

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.