Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Green Fashion Show

Mamy dla Was oryginalną propozycję, łączącą świetną zabawę z odpowiedzialną społecznie postawą ekologiczną. Podczas przygotowanego przez nas eventu, uczestnicy wcielą się w czołowe postacie świata mody i zaprojektują, a następnie zaprezentują na wybiegu własną kolekcję. Kolekcję nietypową, bo stworzoną tylko i wyłącznie z surowców wtórnych i ekologicznych materiałów.

Finałem całej zabawy będzie niezwykły eko pokaz mody- Green Fashion Show. Szałowe kreacje i zaangażowanie modelek i modeli z pewnością na długo zapadną w pamięci!

Jeżeli chcesz zostać gwiazdą mody i przyczynić się do rozszerzania świadomości ekologicznej, napisz do nas, a prześlemy Ci kompleksową ofertę!

 

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie zajmuje sie kompleksową organizacją imprez firmowych. Posiadamy własny sprzęt, nagłośnienie, bazę noclegową i najlepszych animatorów w Polsce. Dla naszych klientów negocjujemy najlepsze ceny na rynku oraz pomagamy w dopełnieniu formalności i pozwoleń. Działamy na terytorium całego kraju: Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Lublin i wiele innych miast.

Wyślij niezobowiązujące zapytanie o oferte!