Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Fly High Party - impreza w przestworzach

Fly High Party - impreza lotnicza

Karnawał to czas szalonej zabawy na całym globie, dlatego uczestników imprezy zaprosimy w szaloną podróż lotniczą dookoła świata, podczas zabawy pod hasłem „Fly High Party”!

Podczas tej niezwykłej imprezy salę zmienimy w ogromny, taneczny samolot, a w rolę jego pasażerów wcielą się Wasi Goście! Nad całością lotu i dobrej zabawy czuwać będzie oczywiście doświadczony pilot oraz jego sprawdzony zespół!

Podczas imprezy w lotniczym klimacie odwiedzimy wiele zakątków świata, gdzie na pasażerów czekać będzie moc atrakcji. Obsługa pokładowa zadba oczywiście również o napoje i posiłki dla pasażerów. Wystarczy okazać bilet przy wejściu na pokład i udać się w lot życia!

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.