Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Christmas Party

Impreza świąteczna to bardzo ważny event w każdej dużej firmie. Wspólna kolacja z pracownikami, podziękowania, podsumowania i dobra zabawa.

Współpracując z nami zyskujesz rzetelnego partnera, który zadba o każdy najdrobniejszy szczegół wydarzenia. Wybierzemy najlepszą lokalizację na Wasze Christmas Party i korzystając z naszego doświadczenia wynegocjujemy najlepsze ceny. Posiadamy wyjątkowe dekoracje, dzięki którym wydarzenie będzie miało wyjątkowy klimat, który spotęgujemy odpowiednim oświetleniem.

Współpracując z nami ODLICZYSZ VAT od eventu świątecznego!

Mamy tez wyjątkowe propozycje dla tych, którym nie wystarcza już kolacja i świąteczne dekoracje. Chcesz zaskoczyć swoich pracowników lub klientów? Z nami z pewnością Ci się to uda.

Pokaz dmuchania i warsztaty zdobienia bombek choinkowych

Świąteczna integracja w najlepszym wydaniu! Zapraszamy na warsztaty tworzenia i zdobienia pięknych bombek choinkowych!

+ czytaj więcej

Kalendarz noworoczny

Produkcja kalendarza to nie taka prosta sprawa! Najpierw zapoznanie się z rzemiosłem pod okiem profesjonalnych fotografów, a następnie będziecie mieli okazję stworzyć własny Kalendarz Noworoczny!

+ czytaj więcej

Świąteczne warsztaty kulinarne

Na przepysznych zawodach kulinarnych przygotujecie świąteczne potrawy i... zaoszczędzicie na cateringu...;)

+ czytaj więcej

Dookoła świata w jedną noc

Uczestników imprezy zaprosimy w szaloną i pełną wysokich lotów atrakcji podróż, pod hasłem „W jedną noc dookoła świata”!  

+ czytaj więcej

Christmas LipDub

Zapraszamy do szalonej świątecznej zabawy filmowej! Nakręć z nami swoją własną wersję teledysku w formie LipDub!

+ czytaj więcej

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.