Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Wystartował blog Argentum Event

Przyszedł ten czas!

Dzisiaj ruszamy z naszym blogiem! Czego możecie się spodziewać?

Na naszym blogu opowiemy więcej o organizacji małych i wielkich eventów. Podzielimy się naszymi spostrzeżenia, przemyśleniami i tysiącami pomysłów.

Opowiemy o pracy event menagerów, o tym jak radzić sobie ze stresem podczas organizacji wielkich imprez.

Przedstawimy Wam również korzyści z organizacji imprez i wyjazdów integracyjnych. A także podpowiemy, na co zwrócić uwagę wybierając atrakcje, aby zadowolić uczestników wydarzenia i by spełniony został główny cel imprezy.  

Będzie też kilka niespodzianek 

Zapraszamy do śledzenia naszego eventowego bloga!

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.