Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Wigilia firmowa w połączeniu z integracyjnymi warsztatami świątecznymi

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy spotykamy się z najbliższymi i dzielimy radością. Magiczna atmosfera świąt sprawia, że każdego roku wyczekujemy ich z niecierpliwością. Święta to czas, który łączy i zbliża ludzi. Warto wykorzystać ten czas by spotkać się również ze współpracownikami. Podsumować mieniony rok i podziękować im za pracę. W tym wpisie wyjaśnimy dlaczego wigilia firmowa powinna stać się tradycją Twojej firmy? I jak sprawić by była niezwykła? A na koniec poznasz warsztaty świąteczne, które możesz połączyć w wigilią firmową.

Wigilia firmowa z warsztatami świątecznymi

Dlaczego wigilia firmowa jest tak ważna?

Wigilia firmowa jest przez niektórych błędnie uważana za niepotrzebny wydatek, kolejną imprezę, „coś co wypada zrobić”. A tak naprawdę wigilia firmowa jest czasem, kiedy można spotkać się z pracownikami w magicznej atmosferze.  Warto tę okazję wykorzystać.

Oto najważniejsze powody, dlaczego wigilia firmowa jest tak istotna:

  1. Wigilia firmowa to sposób by powiedzieć „Dziękuję” kierownikiem, menedżerom, pracownikom. Wszystkim, którzy przez ten rok razem pracowali na sukces firmy.
  2. Jeśli Ty zrobisz coś specjalnego dla swoich pracowników oni odwdzięczą się motywacją, lojalnością i zaangażowaniem.
  3. Wigilia firmowa i towarzysząca jej atmosfera to świetna okazja by przekazać pracownikom ważne informacje, przyznać wyróżnienia i nagrody, przedstawić plany na nadchodzący rok.
  4. Wigilię firmową można połączyć z atrakcyjnymi integracyjnymi warsztatami świątecznymi, które dostarczą sporą dawkę dobrej zabawy ale też zintegrują zespół(nasz warsztaty świąteczne znajdziesz poniżej).
  5. Brak organizacji wigilii firmowej może być negatywnie odebrany, jako niedocenienie pracowników. Negatywnie takie działania mogą odebrać pracownicy, którzy we wcześniejszych miejscach pracy corocznie świętowali ze współpracownikami.
  6. Wigilia firmowa i towarzyszące jej atrakcje takie jak warsztaty świąteczne dostarczą pracownikom wspaniałych wspomnień, do których będą mogli wracać cały rok.
  7. Wigilia firmowa to okazja by odejść od biurek i miejsc pracy i po prostu ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ!

Jak sprawić by wigilia firmowa była wyjątkowa?

Wigilia firmowa to okazja by spotkać się w gronie współpracowników w niecodziennej, magicznej atmosferze. Warto poświęcić odrobinę czasu by sprawić by to spotkanie było wyjątkowe.

Przede wszystkim wigilia firmowa nie może być organizowana od niechcenia. Jeśli jako właściciel lub kierownik nie masz czasu by się wszystkim zająć, powierz to odpowiedzialnej osobie, która z chęcią zajmie się organizacją takiego wydarzenia. Możesz również skorzystać z pomocy doświadczonej agencji eventowej.

W naszych domach zawsze dbamy o wspaniałą oprawę wigilijnej kolacji. Ubieramy piękną choinkę, dbamy o dekoracje i przygotowujemy mnóstwo wspaniałych potraw. Również podczas wigilii firmowej warto zadbać o wystrój, który wprowadzi odpowiedni klimat. ;)

Oczywiście należy również zadbać o to by „wigilijny stół” nie świecił pustkami :). Należy zdecydować czy samodzielnie przygotujecie wigilijne potrawy, a może potrzebujecie pełnego cateringu.

Można również zorganizować dla pracowników dodatkowe atrakcje, my proponujemy warsztaty świąteczne, które dostarczają dużo pozytywnej zabawy.

Ale przede wszystkim pamiętaj by skoncentrować się na swoich współpracownikach, koleżankach i kolegach, partnerach.  Aby wigilia firmowa była wyjątkowa, oni muszą poczuć, ze została zorganizowana specjalnie dla nich, bo są cenni dla pracodawcy.

Warsztaty świąteczne – zafunduj swoim pracownikom świetną zabawę

Tak jak zostało to wspomniane wyżej, wigilia firmowa nie musi zakończyć się na wspólnym posiłku. My proponujemy ten magiczny czas wykorzystać również na organizacje niesamowitych świątecznych warsztatów integracyjnych. Oto kilka naszych propozycji:

Zdobienie bombek choinkowych

Bombki to taki nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia, chyba każdy z nas choć raz w życiu przybierał choinkę w te piękne, kolorowe i mieniące się ozdoby. A gdyby tak w tym roku przygotować takie bombki samodzielnie?

Warsztaty świąteczne ze zdobienia bombek są do tego idealną okazją. Uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędna materiały by stworzyć własne niepowtarzane ozdoby choinkowe. Pomocą służyć będą specjaliści ds. bombek :), którzy chętnie podzielą się swoimi technikami i zdradzą kilka tajników zawodu. 

Warsztaty są świetną zabawą pobudzającą kreatywność i pozwalającą wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze.

Warsztaty świąteczne dla łasuchów – zdobienie pierników i budowanie chatek z piernika

Piernik jeden z ulubionych świątecznych przysmaków wszystkich miłośników słodkości. Ale kolorowe pierniczki to również świetna dekoracja. Kolejna nasza propozycja, którą warto połączyć z wigilią firmową to zdobienie pierników i budowanie piernikowych chatek.

Uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne materiały, słodkie lukry, ozdoby i różne kształty pierników. Wszystko to po to by pobudzić wyobraźnie uczestników.

A może by tak po za pierniczkami, zbudować wspólnie piękną słodką chatkę z bajki?

Jest to bardzo klimatyczna i integrująca zabawa, która z pewnością dostarczy uczestnikom wiele radości.  A na dodatek pamiątką z warsztatów, są słodkie, pięknie ręcznie zdobione pierniczki, które można zawiesić na choince lub … zjeść ;)

Budowanie bud dla potrzebujących psów ze schroniska

Okres świąteczny to czas kiedy pięknie przystrajamy nasze domy. Ale to też czas, kiedy warto zrobić coś dla innych. My proponujemy Wam wspólną dobrą zabawę podczas, której zbudujecie piękne budy dla potrzebujących bezdomnych czworonogów. Razem możecie poprawić ich los i podarować im wspaniały świąteczny prezent.

Warsztaty świąteczne budowanie bud dla psów to połączenie wspólnej zabawy z działalnością społeczną. Podczas zajęć uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne narzędzia i materiały by wykonać i udekorować pięknie budy dla potrzebujących psiaków. Tak, aby stały się one funkcjonalnymi i przyjaznymi mieszkaniami przyszłych czteronogich właścicieli. Uczestnicy otrzymają koce, poduszki, zabawki i wiele gadżetów, które będzie można wykorzystać do stworzenia najpiękniejszej budy.

Świąteczne warsztaty fotograficzne i tworzenia kalendarza noworocznego

Nasza kolejna propozycja to wyjątkowe warsztaty fotograficzne, podczas których uczestnicy stworzą własny kalendarz na najbliższy rok. Warsztaty fotograficzne to świetna forma zajęć integracyjnych. Uczestnicy wspólnie planują i wykonają jedyny w swoim rodzaju kalendarz. Oczywiście przy wsparciu profesjonalnych fotografów, którzy przeprowadzą sesję i wykonają kalendarz.

Jak będzie wyglądał kalendarz, kto wcieli się w rolę modeli i modelek, a kto zajmie się scenografią i kostiumami? Wszystko to zależy wyłącznie od Was. Aby zainspirować uczestników i pobudzić wyobraźnie otrzymują pełne garderoby kostiumów tematycznych, peruk i gadżetów oraz akcesoria do charakteryzacji.

Podczas warsztatów z pewnością nie zabraknie fantastycznej zabawy i śmiechu J A piękny wspólny kalendarz, będzie cały rok przypomniał wspólną pracę!

Warsztaty lodowe – rzeźbienie w lodzie

Świąteczne warsztaty lodowe to szansa by wspólnie stworzyć fantastyczne mroźne rzeźby.

Rzeźbienie w blokach lodowych to rodzaj kreatywnej integracji, rozwijającej potencjał twórczy pracowników.

Uczestnicy warsztatów stają przed nie lada wyzwaniem by być może pierwszy raz wykonać fantastyczną lodową rzeźbę.  Uczestnicy otrzymują niezbędne narzędzia takie jak dłuta, siekierki, tarki, rękawice, czy peleryny ochronne oraz poznają techniki rzeźbiarskie. I stają przed wyzwaniem. Końcowy efekt zależy od ich wspólnych ustaleń i pomysłowości.

Tworzenie świątecznych stroików

Kolejna nasza świąteczna propozycja integracyjna to warsztaty z tworzenia pięknych i oryginalnych stroików. Pod okiem naszych prowadzących uczestnicy staną przed zadaniem wykonania stroików z zapewnionych im materiałów. Na przygotowanych specjalnie stoiskach warsztatowych na uczestników czekać będą takie materiały jak gałązki świerku, szyszki, bombki, świeczki, suszone owoce, anielskie włosie, wiklina, materiały montażowe i różnego rodzaju dodatki.

Wygląd stroików zależeć będzie wyłącznie od wyobraźni uczestników i może przejść najśmielsze oczekiwania. A pięknie stroiki mogą stać się ozdobą świątecznych stołów lub pracowniczych biurek.

Tworzenie kartek świątecznych

Piękny zwyczaj wysyłania kartek świątecznych powoli zanika, zostając zastąpiony elektronicznymi formami. Ale może by tak w tym roku odświeżyć tradycje i wysłać bliskim piękne świąteczne kartki wykonane własnoręcznie?

Nasze świąteczne warsztaty z tworzenia unikalnych kartek świątecznych metodą scrapbookingu, czyli ręcznego ozdabiania kartki przy pomocy najróżniejszych materiałów to święta forma spędzenia wspólnie czasu.

Uczestnicy zostaną wyposażeni we wszelkie niezbędne materiały jak bazy do kartek, kolorowy papier, nożyczki do wycinania profilu, ćwieki, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, klej, pieczątki dekoracyjne, farbki, koraliki i wiele innych ozdobnych elementów, z którymi na pewno wyczarują piękne świąteczna kartki.

Efektem końcowym będą przepiękne rękodzieła w postaci kartek bożonarodzeniowych, które będzie można podarować swoim bliskim. ;)

 

Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wigili firmowych.

Chętnie pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Poznaj naszą ofertę - Wigilie firmowe>>

Tagi: wigilia firmowa

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.