Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Pomysł na wyjazd integracyjny dla pracowników na sportowo i ekstremalnie

Kiedy zauważasz w firmie spadek aktywności, motywacji lub nasilające się konflikty i niedomówienia to znak, że… czas na wyjazd integracyjny :) Wyjazdy integracyjne to świetny sposób na polepszenie relacji w pracy, zmniejszenie stresu, regeneracje sił i możliwość poznania współpracowników i partnerów z dala od biurek i miejsc pracy.

Zastanawiasz się jakie atrakcje możesz zaserwować swoim pracownikom? Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od grupy. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji na sportowy wyjazd integracyjny połączony z pozytywną dawką adrenaliny.

Ekstremalnie szybka integracja

Świetnym pomysłem na wyjazd integracyjny może być brawurowa jazda w terenie czyli off road. Wspólna przejażdżka samochodami terenowymi to atrakcja nie tylko dla prawdziwych fanów motoryzacji, ale dla każdego kto lubi dobrą zabawę.

Alternatywą dla off roadu samochodami terenowymi może być również wspólna wyprawa quadami.

 off road wyjazd integracyjny

Test na zaufanie – asekuracja na wysokościach

Jeśli mówimy „test na zaufanie” to oczywiście naszą kolejną propozycją jest wspinaczka. To zdecydowanie jedna z prężniej rozwijających się atrakcji i form sportu w naszym kraju. Pod okiem profesjonalnych instruktorów spróbować mogą zupełni amatorzy. A przy okazji można przejść szkolenie z asekuracji, aby później asekurować swoich współpracowników. Szybko sprawdzicie czy wszyscy w zespole sobie ufają J 

Zostając na wysokościach możemy zaproponować również wspólne wyjście do parku linowego. A jeśli potrzebujecie więcej adrenaliny to proponujemy przemyśleć: skok na bungee, skok ze spadochronem lub lot paralotnią.

 wspinaczka wyjazd firmowy

Razem pokonamy fale, morza, rzeki i jeziora – integracja na wodzie

Kolejna propozycja na integrację to sporty wodne. Dużą popularnością wśród grup cieszy się Rafting – spływ pontonowy. W zależności do preferencji możliwa jest organizacja trudniejszych i ekstremalnych spływów, bądź spokojnej kilku godzinnej przeprawy. Praca zespołowa wszystkich uczestników gwarantuje niesamowitą przygodę. Tylko czynny udział całego zespołu procentuje sprawnym dotarcie do celu.

 

Rafting wyjazdy integracyjne dla firm

 

Jeśli szukasz organizatora wyjazdów firmowych, który zadba o kompleksową organizację całego wydarzenie: transport, noclegi, bezpieczeństwo opiekę event menagera to idealnie trafiłeś. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji firmowych wyjazdów integracyjnych. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Przeczytaj więcej o wyjazdach integracyjnych dla firm>>

Tagi: wyjazd integracyjny dla pracowników, wyjazd integracyjny dla firm, firmowe wyjazdy integracyjne, pomysł na wyjazd integracyjny

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Szukasz pomysłu na wyjazd integracyjny? Chcesz przeżyć prawdziwą firmowę przygodne?

Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na wyjazd integracyjny dla pracowników na sportowo i ekstremalnie!

Napisz do nas!