Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Odejdź od biurka jest karnawał!  Wszystko co musisz wiedzieć o firmowej imprezie karnawałowej.

Impreza karnawałowa

U nas w agencji panuje zasada, że każda pora jest dobra by zorganizować firmową imprezę integracyjną. Nie da się jednak ukryć, że karnawał to wyjątkowy czas w ciągu roku, kiedy bawimy się jeszcze głośniej i jeszcze więcej. Początek roku i jednocześnie środek zimy to idealny okres, aby rozgrzać się i rozruszać w rymie największych przebojów.

Kogo chcesz zaprosić?

Planując organizację zabawy karnawałowej musimy zacząć od określenia celu, jaki ma spełnić.   Czy będzie to impreza integracyjna dla pracowników czy może wydarzenie dla partnerów i klientów biznesowych?  Jest to istotne z punktu widzenia dalszej organizacji i wyboru odpowiednich atrakcji.

Karnawałowy must have

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy ma czas i chęci by zająć się od A do Z organizacją imprezy firmowej. Ale właśnie po to powstały agencje eventowe. My chętnie wysłuchamy wszystkich życzeń, próśb, pomysłów i przygotujemy dla Was szytą na mirę imprezę karnawałową.

Na imprezie karnawałowej z pewnością nie może zabraknąć pysznego cateringu, dobrej muzyki i zadowolonych gości ( każdy z tych punktów bierzemy na siebie).  Jest jednak coś jeszcze, co kojarzy nam się z karnawałem – kolorowe stroje i przebrania! Tak tematyczne imprezy to zdecydowanie trafiony pomysł na karnawał.

Impreza karnawałowa z rozmachem

Tak jak wspomnieliśmy powyżej kolorowe, tematyczne i przebierane imprezy to - „to, co karnawał lubi najbardziej”.  Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się w tym okresie!

Impreza w klimacie lat 20stych – Wielki Gatsby

To propozycja, podczas której przenosimy się w czasie do okresu wytwornych lat 20stych. Cała sceneria, dekoracje, atrakcje mają sprawić, że poczujemy klimat tamtych lat. Proponujemy dobrą muzykę, mnóstwo konkursów z nagrodami, wystawny catering i eleganckie stroje.  

Szczegóły imprezy Wielki Gatsby>>

Fluo Party

Kolejna nasza propozycja to Fluo Party, czyli noc, podczas której królować będą kolorowe światła, lampy UV, farby fluorescencyjne i świecące gadżety. W trakcie takiej imprezy karnawałowej nie może zabraknąć pokazów tańca w strojach fluo czy chociażby świecących drinków. Oczywiście najlepszy efekt uzyskamy, gdy wszyscy włączą się do zabawy, założą fluorescencyjne stroje, gadżety lub zrobią świecące w ciemności tatuaże.

Szczegóły imprezy Fluo Party>>

Saturday Night Fever

Ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie, kolorowe światła I największe przeboje to nasza kolejna propozycja na imprezę karnawałową w klimacie disco – Saturday Night Fever.  Impreza tematyczna w stylu lat 70-tych z nawiązaniem do kultowego filmu „Gorączka Sobotnie Nocy” idealnie wpisze się w okres karnawałowy.  Proponujemy połączyć to z kolorowym pokazem mody, tanecznym show w wykonaniu Disco Girls oraz wieloma tematycznymi konkursami. Oczywiście, jeśli mówimy „Saturday Night Fever” mamy na myśli wielkie hity i tańce do białego rana.

Szczegóły imprezy Saturday Night Fever>>

Jeszcze więcej karnawałowych inspiracji:

  1. Thriller Night Party - mroczna impreza w klimacie nawiązującym do popularnego teledysku Michaela Jacksona
  2. Złote lata PRL – zabawna impreza tematyczna w stylu PRL
  3. W jedną noc dookoła świata – emocjonujący event, podczas którego miejsce imprezy zmieni się w podróżujący po świecie samolot
  4. Gangnam Style Party – zwariowana zabawa z nawiązaniem do wielkiego hitu, który porwał do tańca cały świat
  5. James Bond Casino Royale – wieczór w klimacie zainspirowanym jedną z części o przygodach wszystkim dobrze znanego agenta 007

Jeśli nasze propozycje przypadły Wam do gustu to koniecznie zajrzyjcie to sekcji – wieczorne imprezy tematyczne. Znajdzie tam znacznie więcej szczegółów i zdjęć ;)

W trakcie imprezy karnawałowej zarażaj pozytywną energią !

Niezależnie jednak od tego, kto jest naszą grupą docelową – impreza karnawałowa ma sporo zalet. Przede wszystkim jej wielkim aut jest fakt, że odbywa się na początku roku. Może być, zatem mocnym impulsem i dobrym sygnałem wysyłanym do zaproszonych gości. Pokazujemy w ten sposób, że chcemy wejść w nowy rok pełni energii, pozytywnego nastawienia i tym właśnie staramy się zarazić innych.

Tagi: firmowe impreza karnawałowa, imprezy karnawałowe, impreza karnawałowa Wrocław

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.