Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Firmowe Andrzejki, czyli wyjątkowa integracja dla pracowników

Firmowe Andrzejki to fanatyczny pomysł na jesienną integrację dla pracowników. Wieczór ten kojarzy się z wróżbami i czarami. Ale może by tak w tym roku wybrać inną ciekawą alternatywę? Przygotowaliśmy dla Was dwie oryginalne propozycje na firmowe andrzejki.  To może być najlepsza integracja dla waszego zespołu!

Propozycja 1:  Mroczne Andrzejki Firmowe

Jeśli lubicie mroczne klimaty, nie straszne Wam zjawy, duchy i potwory to mamy dla Was idealną propozycje na tegoroczną imprezę integracyjną – Thriller Night Party.

Thriller Night Party to jedyna w swoim rodzaju impreza w klimacie nawiązującym do kultowego teledysku gwiazdy popu Michaela Jacksona – „Thriller”. Podczas tej imprezy, na gości czekać będzie mnóstwo konkursów, zabaw i niespodzianek.

Wiemy jak sprawić by wszyscy poczuli prawdziwy mroczny i tajemniczy klimat a integracja na długo zapadła w pamięci. Zadbamy o odpowiednie dekoracje, dodatki, a także garderobę by każdy mógł zmienić się w prawdziwe potwory, zjawy i straszydła. Oczywiście dopilnujemy również, aby catering był strasznieeee pyszny! A nasz upiorny dj dopilnuje by parkiet był pełny przez całą noc!

Thriller Night Party to świetna alternatywa dla tradycyjnych andrzejek!

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów o tym programie to zajrzyjcie tutaj>>

Propozycja 2: Ultra fioletowa integracja dla pracowników

integracja dla pracowników

Na takich andrzejkach jeszcze nie byliście! Tego jesteśmy pewni. Fluo Night Party to niesamowicie świecąca propozycją na integrację dla pracowników.  W tym roku blask świec i wosk goszczące podczas tradycyjnych andrzejek zamieniamy na lampy UV, kolorowe reflektory i farby fluorescencyjne.

Podczas fluo integracji dla pracowników każdy będzie błyszczeć. Dla wszystkich gości przygotujemy, bowiem mnóstwo świecących w ciemności gadżetów. O wyjątkowy efekt zadbają również fluo wizażystki, które stworzą odblaskowe makijaże, tatuaże, fryzury i przebrania dla chętnych uczestników.

Oczywiście nie zabranie gier, konkursów i pokazów. Jedną z atrakcji wieczoru będzie występ pięknych fluo tancerek. Tancerki po występie zostaną z uczestnikami by nauczyć wszystkich prostego układu tanecznego. Wyobrażacie sobie ten efekt, gdy cała wasza świecąca firma zatańczy wspólnie?

Podczas firmowych andrzejek rozbrzmiewać będą największe przeboje, ponieważ wybraliśmy najbardziej świecącego wróć najlepszego dj :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym programie zapraszamy tutaj>>

Więcej pomysłów na jesienną integrację dla pracowników

Nie jesteście pewni czy wolicie wieczorną imprezę andrzejkową czy może dzienną integrację? Chcecie poznać więcej naszych pomysłów na firmowe andrzejki lub po prostu jesienną integrację dla pracowników ? Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi scenariuszami. Oczywiście pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na Wasze propozycję i możemy stworzyć program dedykowany specjalnie dla Was!

Oferta imprez i programów integracyjnych dla pracowników>>

 

Masz pytania? Chesz uzyskać więcej informacji?

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza Agencja eventowa organizuje niezapomniane wydarzenia, spotkania, koncerty. Działamy mobilnie: Wrocław, Warszawa, Poznań, Karków! Zorganizujemy event w każdym miejscu.

Zapytaj o naszą ofertę!