Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Atrakcje Outdoor

Na śniegu można robić wiele. Świetnej zabawie nie przeszkodzi nawet chłód. Od zjazdu na byleczym do jazdy poduszkowcami!

Zjazd na byleczym

Sanki dawno wyszły z mody! Skonstruuj wyjątkowy pojazd i zjedź nim spektakularnie po śniegu!

+ czytaj więcej

Zawody narciarskie i snowboardowe

Rywalizacja to świetny sposób spędzenia czasu podczas zimowego wyjazdu integracyjnego na stoku.

+ czytaj więcej

Wyjazdy na narty

Zabierz swoich pracowników na integrację zimową do najlepszych kurortów Europy.

+ czytaj więcej

Skutery i Quady

Zimowe szaleństwo na tych urządzeniach to świetna zabawa. To idealny pomysł na wyjazd integracyjny dla kadry menadżerskiej i nie tylko.

+ czytaj więcej

Psie zaprzęgi

Te psy są stworzone do zimowych warunków i do współpracy z ludźmi. Psie zaprzęgi to niezwykła przygoda, która sprawdzi się podczas każdego zimowego wyjazdu integracyjnego.

+ czytaj więcej

Amfibie i poduszkowce

Pełna adrenaliny zabawa dla najlepszych. Te wyjątkowe machiny wywołają uśmiech na twarzy nawet najbardziej wymagających klientów Twojej firmy.

+ czytaj więcej

Kuligi

Kuligi są zawsze świetnym sposobem integrację i urozmaicenie zimowego wyjazdu. Wycieczki w grupie na saniach z końmi to świetny sposób na wypełnienie czasu przed wieczorną imprezą przy grzanym winie.

+ czytaj więcej

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.