Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Atrakcje Indoor

Na dworze zimno, ale integracja w środku wcale nie musi być gorsza. Mamy dla Was wyjątkowe programy, które gwarantują świetną zabawę niezależnie od pogody za oknem!

Pokaz i warsztaty malowania bombek

Świąteczna integracja w najlepszym wydaniu! Zapraszamy na warsztaty tworzenia i zdobienia pięknych bombek choinkowych!

  

Świąteczny teledysk LipDub

Zapraszamy do szalonej świątecznej zabawy filmowej! Nakręć z nami swoją własną wersję teledysku w formie LipDub!

+ czytaj więcej

Kalendarz Noworoczny

Produkcja kalendarza to nie taka prosta sprawa! Najpierw zapoznanie się z rzemiosłem pod okiem profesjonalnych fotografów, a następnie będziecie mieli okazję stworzyć własny Kalendarz Noworoczny! 

+ czytaj więcej

Z cyklu Wielkie Konstrukcje: Candy Buildings

Wielki huragan przeszedł przez cukierkowy świat. Zadaniem Twojego zespołu będzie odbudowanie jednego z cukierkowych miast. 

+ czytaj więcej

Magia Hollywood

Integracyjny event filmowy.Wciel się w aktora, reżysera, operatora.Nakręćcie razem film, który zdobędzie Oskara na Wieczornej Gali... 

+ czytaj więcej

Green Fashion Show

Zapraszamy do świata ekologicznej mody! Wykonaj projekt, stwórz własną kolekcję, a następnie zaprezentuj je na wybiegu podczas pokazu Green Fashion Show! 

+ czytaj więcej

Majsterszef, czyli oddaj fartucha

Czas zrobić rewolucję w kuchni i zmierzyć się z innymi pojedynku na garnki, noże i talerze! 

+ czytaj więcej

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.