Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

W jedną noc dookoła świata

Podróż dookoła świata to marzenie wielu z Nas. Marzenie całkowicie do spełnienia i to w jedną noc!

Jak to możliwe? To wszystko podczas niesamowitej imprezy firmowej pod hasłem „W jedną noc dookoła świata”

Czas na przygodę życia! 

Przedstawiamy pełną emocji imprezę tematyczną „W jedną noc dookoła świata”. Podczas tej wyjątkowej imprezy zaprosimy Was na podkład naszego magicznego i roztańczonego samolotu, na pokładzie którego w jedną noc przelecimy cały świat. O bezpieczny, jednak przepełniony niespodziewanymi atrakcjami lot zadba oczywiście nie kto inny jak doświadczony pilot i nasza najlepsza załoga pokładowa.

W trakcie podróży zaliczymy kilka międzylądowań. Zatrzymamy się w najbardziej znanych i atrakcyjnych zakątkach globu. A podczas każdego lądowania na uczestników czekać będzie moc atrakcji, które pozwolą poczuć klimat danego miejsca. Las Vegas, Barcelona, Mumbaj czy też Rio de Janeiro to tylko kilka miast, których niesamowity klimat możecie poczuć podczas naszej imprezy. Na pasażerów czekać będzie wiele zabaw i konkursów m.in. tanecznych czy sprawnościowych.

Zastanawiacie się, co musicie zrobić, aby dostać się na pokład naszego samolotu? Oczywiście nie spóźnić się na boarding i pokazać swoją kartę pokładową stewardessie ;) A wówczas zostaje zapiąć pasy i czekać na start.

Oczywiście jak to bywa podczas lotów pierwszą klasą nie zabraknie wyśmienitych posiłków i napojów. Zadbamy również o stworzenie odpowiedniego klimatu, przygotowanie scenerii i dekoracji, tak aby goście poczuli się jak podczas podróży ekskluzywnymi liniami samolotowymi.

Natomiast o oprawę muzyczną imprezy zadba profesjonalny i sprawdzony przez nas DJ, który będzie grał zarówno najnowsze jak i starsze hity z całego świata.

A nasi fantastyczni animatorzy w strojach pilotów i stewardes zapewnią niesamowity klimat i zachęcą pasażerów do wspólnej zabawy.

To najlepsza oferta Last Minute. Druga taka szansa na podróż dookoła świata i to w jedną noc może się nie powtórzyć! Rezerwuj bilety.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów napisz do nas. Prześlemy Ci szczegółowy plan lotu i atrakcji podczas wszystkich międzylądowań.

Atrakcje podczas imprezy firmowej

uczestnicy imprezy w jedna noc dookola swiata

impreza w jedna noc dookola swiata

konferansjer pilot

załoga imprezy firmowej w jedna noc dookola swiata

baner dookola swiata

 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

 Agencję eventowe Argentum Event tworzy grupa profesjonalnych event menadżerów z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Możesz powierzyć nam organizację spotkania biznesowego, koncertu, eventu promocyjnego oraz wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Działamy na terytorium całego kraju. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia. Szczególnie polecamy impreze tematyczną W jedną noc dookoła świata. 

Napisz do nas i stwórzmy wyjątkowe wydarzenie!