Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Saturday Night Fever

Ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie, kolorowe światła, gorące hity i oczywiście Bee Gees czyli zaczynamy szaloną imprezę Disco –

 Saturday Night Fever!

Impreza tematyczna Saturday Night Fever to propozycja dla miłośników dobrej zabawy w klimacie lat 70-stych i tańców do białego rana. Tego wieczoru przeniesiemy się w realia kultowego filmu „Gorączka Sobotniej Nocy”. A imprezę poprowadzi sam John Travolta wcielając się w postać filmowego Tonego Manero w towarzystwie naszych Disco Girls.

Tego wieczoru z pewnością nikt nie będzie się nudzić. Zapewnimy gościa moc rozrywek , dobrej muzyki i zabawnych konkursów.

Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie występ naszych Disco Girls, które zatańczą układ w klimacie Saturday Night Fever. A już chwilę później do wspólnej zabawy i nauki prostych kroków zaproszą wszystkich uczestników. Wspólnie z pewnością uda się zawładnąć parkiet i stworzyć prawdziwe show z lat 70-tych.

Uczestnicy naszej szalonej, kolorowej imprezy będą mięli niepowtarzalną okazję wystąpić w pokazie mody Disco Fashion Show. A co najważniejsze sami wcielą się nie tylko w modeli i modelki, ale również w projektantów i z udostępnionej im garderoby stworzą wyjątkowe, barwne kreacje.  Być może tego wieczoru powstaną nowe światowe trendy?

Goście będą też mogli wziąć udział w specjalnej Loterii Disco, w której do wygrania będą kolorowe gadżety i przebrania w klimacie przewodnim. A miłośników tanecznej rywalizacji zaprosimy do sprawdzenia się w konkursie tańca disco.

Na naszej imprezowej scenie  rozbłysną kolorowe światła a z głośników polecą znane przeboje tamtych czasów, nie zapomnimy też o hitach innych dekad.

Jednym słowem szykuje się prawdziwa Gorączka Sobotniej Nocy!!!

Napisz do nas, by otrzymać pełną ofertę eventu.

uczestnicy imprezy saturday night fever

banery imprezy saturday night fever

impreza saturday night fever

zabawa saturday night fever

zabawa wieczorna saturday night fever

baner saturday night fever

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja specjalizuje sie w organizacji eventów dla firm, imprez integracynych i wyjazdów. Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Oddając organizację eventu w nasze ręce mają Państwo pewność, że zajmiemy się najdrobniejszymi szczegółami i zadbamy o bezpieczeństwo gości. Każdy nasz program jest zupełnie inny. Miłośnikom tańca polecamy Saturday Night Fever!

Zapraszamy do kontaktu!