Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Saturday Night Fever

Ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie, kolorowe światła, gorące hity i oczywiście Bee Gees czyli zaczynamy szaloną imprezę Disco –

 Saturday Night Fever!

Impreza tematyczna Saturday Night Fever to propozycja dla miłośników dobrej zabawy w klimacie lat 70-stych i tańców do białego rana. Tego wieczoru przeniesiemy się w realia kultowego filmu „Gorączka Sobotniej Nocy”. A imprezę poprowadzi sam John Travolta wcielając się w postać filmowego Tonego Manero w towarzystwie naszych Disco Girls.

Tego wieczoru z pewnością nikt nie będzie się nudzić. Zapewnimy gościa moc rozrywek , dobrej muzyki i zabawnych konkursów.

Jedną z atrakcji tego wieczoru będzie występ naszych Disco Girls, które zatańczą układ w klimacie Saturday Night Fever. A już chwilę później do wspólnej zabawy i nauki prostych kroków zaproszą wszystkich uczestników. Wspólnie z pewnością uda się zawładnąć parkiet i stworzyć prawdziwe show z lat 70-tych.

Uczestnicy naszej szalonej, kolorowej imprezy będą mięli niepowtarzalną okazję wystąpić w pokazie mody Disco Fashion Show. A co najważniejsze sami wcielą się nie tylko w modeli i modelki, ale również w projektantów i z udostępnionej im garderoby stworzą wyjątkowe, barwne kreacje.  Być może tego wieczoru powstaną nowe światowe trendy?

Goście będą też mogli wziąć udział w specjalnej Loterii Disco, w której do wygrania będą kolorowe gadżety i przebrania w klimacie przewodnim. A miłośników tanecznej rywalizacji zaprosimy do sprawdzenia się w konkursie tańca disco.

Na naszej imprezowej scenie  rozbłysną kolorowe światła a z głośników polecą znane przeboje tamtych czasów, nie zapomnimy też o hitach innych dekad.

Jednym słowem szykuje się prawdziwa Gorączka Sobotniej Nocy!!!

Napisz do nas, by otrzymać pełną ofertę eventu.

uczestnicy imprezy saturday night fever

banery imprezy saturday night fever

impreza saturday night fever

zabawa saturday night fever

zabawa wieczorna saturday night fever

baner saturday night fever

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.