Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Oferta zimowa 2018

Hu hu ha! Hu hu ha!  Nasza zima zła.
Ale my się zimy nie boimy i wesoło się bawimy
podczas zimowych imprez, spotkań i wyjazdów integracyjnych :)

Niektórzy nadejście zimy kojarzą z kubkiem gorącej herbaty i ciepłymi kapciami. A dla nas to czas gdy wprowadzamy nową pełną fantastycznych atrakcji ofertę zimową.

Przybycie zimy nie oznacza rezygnacji z aktywnego spędzania czasu. Wręcz przeciwnie otwierają się przed nami nowe możliwości na wykorzystanie tej pięknej pory roku by przygotować wyjątkowe program integracyjny dla firm.

Czas przedstawić ofertę zimową na rok 2018: 

Wigilie firmowe

Świąteczna atmosfera to idealna okazja by spotkać się ze współpracownikami i podziękować im za mijający rok. Pomożemy Ci zorganizować wyjątkową wigilię firmową! 

+ czytaj więcej

Christmas Party

Świąteczna integracja w najlepszym wydaniu! Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę Christmas Party! Takiej imprezy pozazdrości Wam nawet ekipa Świętego Mikołaja :) Sprawdź szczegóły!

+ czytaj więcej

Atrakcje indoor

Przygotowaliśmy cały wór tematycznych atrakcji, które nie wymagają ciepłych kurtek, czapek i szalików. Przy tych programach nawet największe mrozy nie pokrzyżują planów. Nie zwklekajcie by poznać program na ten rok!

+ czytaj więcej

Atrakcje outdoor

Dla miłośników zimowych szaleńst, którym nie straszne czerwone nosy i zimne ręce przygotowaliśmy w tym roku mnóstwo niespodzianek. Koniecznie sprawdzcie nową ofertę!

+ czytaj więcej

 

Nasz oferta przygotowana została tak, by zadowolić zarówno miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także tych, którzy biały puch wolą jednak obserwować zza okien.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji organizować imprezy firmowej dla swoje firmy w okresie zimowy to koniecznie musicie to zmienić.

Nasz zimowy program trwa tylko kilka miesięcy,

więc nie zmarnuj szansy na wyjątkową imprezę firmową.

NAPISZ DO NAS!

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinie organizacji imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych i wigili firmowych. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem zarówno małych kilkuosobowych spotkań świątecznych jak i wielkich gal i koncertów. Działamy na terytorium całego kraju. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu i Warszawie.

Napisz do nas i wspólnie stwórzmy wyjątkowe wydarzenie!