Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Mega Teleturniej

Ile razy oglądając telewizyjne teleturnieje podskakiwaliście na kanapie pokrzykując: „ja wiem, ja znam odpowiedź”?

A może komentowaliście z dezaprobatą: „jak można nie znać odpowiedzi na tak oczywiste pytanie”, dodając sarkastycznie: „wiedza z podstawówki”?

Pora sprawdzić jak to jest, gdy nie siedzi się wygodnie w fotelu tylko staje pod ostrzałem pytań prowadzącego. Czas na Mega Teleturniej!

Nasz program integracyjny Mega Teleturniej to okazja by sprawdzić swoją wiedzę, a przy tym świetnie się bawić. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w imprezowych konkurencjach stylizowanych na znane polskie teleturnieje takie jak: „Familiada”, „Jaka to melodia” „Kocham Cię Polsko”czy „Milionerzy”. A to wszystko w trakcie imprezy wieczornej.

W tej zabawie nie będziecie jednak działać na własną rękę, a jako drużyny. Waszym zadaniem poza poprawnym odpowiadaniem na pytanie, będzie współpraca. Będziecie musieli wspólnie podejmować decyzję, kogo wystawić w danej konkurencji. I pomagać swoim kolegom i koleżankom. A wiadomo, że nic nie mobilizuje lepiej niż gorący doping całej drużyny. Tylko działając zespołowo możecie odnieść sukces i zostać zwycięzcą jedynego w swoim rodzaju Mega Teleturnieju.

Kto wie, może wyłonicie firmowego mistrza teleturniejów, który później wygra dla Was pierwszy Milion? ;)

Oczywiście tego wieczoru nie zabraknie dobrej muzyki, tańca i wyśmienitego cateringu.

Napisz do Nas a prześlemy Ci pełną ofertę>>

impreza Mega Teleturniej

Mega Teleturniej Familiada

Program integracyjny Mega Teleturniej

Mega Teleturniej

uczestnicy Mega Teleturnieju

uczestnicy imprezy integracyjnej

 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.