Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Mega Teleturniej

Ile razy oglądając telewizyjne teleturnieje podskakiwaliście na kanapie pokrzykując: „ja wiem, ja znam odpowiedź”?

A może komentowaliście z dezaprobatą: „jak można nie znać odpowiedzi na tak oczywiste pytanie”, dodając sarkastycznie: „wiedza z podstawówki”?

Pora sprawdzić jak to jest, gdy nie siedzi się wygodnie w fotelu tylko staje pod ostrzałem pytań prowadzącego. Czas na Mega Teleturniej!

Nasz program integracyjny Mega Teleturniej to okazja by sprawdzić swoją wiedzę, a przy tym świetnie się bawić. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w imprezowych konkurencjach stylizowanych na znane polskie teleturnieje takie jak: „Familiada”, „Jaka to melodia” „Kocham Cię Polsko”czy „Milionerzy”. A to wszystko w trakcie imprezy wieczornej.

W tej zabawie nie będziecie jednak działać na własną rękę, a jako drużyny. Waszym zadaniem poza poprawnym odpowiadaniem na pytanie, będzie współpraca. Będziecie musieli wspólnie podejmować decyzję, kogo wystawić w danej konkurencji. I pomagać swoim kolegom i koleżankom. A wiadomo, że nic nie mobilizuje lepiej niż gorący doping całej drużyny. Tylko działając zespołowo możecie odnieść sukces i zostać zwycięzcą jedynego w swoim rodzaju Mega Teleturnieju.

Kto wie, może wyłonicie firmowego mistrza teleturniejów, który później wygra dla Was pierwszy Milion? ;)

Oczywiście tego wieczoru nie zabraknie dobrej muzyki, tańca i wyśmienitego cateringu.

Napisz do Nas a prześlemy Ci pełną ofertę>>

impreza Mega Teleturniej

Mega Teleturniej Familiada

Program integracyjny Mega Teleturniej

Mega Teleturniej

uczestnicy Mega Teleturnieju

uczestnicy imprezy integracyjnej

 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja specjalizuje sie w organizacji wydarzeń dla firm. Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Oddając organizację eventu w nasze ręce mają Państwo pewność, że zajmiemy się najdrobniejszymi szczegółami. Szczególnie polecamy nasz wieczorny program Mega Teleturniej. 

Zapraszamy do kontaktu!