Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Maszyna Goldberga

W tej zabawie każdy, nawet najmniejszy drobiazg ma ogromne znaczenie! Niezawodną maszynę może zbudować tylko prawdziwy, zgrany i skoncentrowany na zadaniu zespół!

Myślicie, że Wasz właśnie taki jest?

 Sprawdźcie!

Wyjątkowy program integracyjny Maszyna Goldberga

Takiego programu jeszcze u nas nie było. Maszyna Goldberga to zupełna nowość w naszej ofercie, która pozwoli zintegrować zespół podczas fantastycznej zabawy.

Pomysłowość i kreatywność a z drugiej strony cierpliwość, opanowanie, perfekcja i przede wszystkim zespołowe działanie to właśnie te umiejętności okażą się kluczowe podczas imprezy integracyjnej pod hasłem „Maszyna Goldberga”.

Wydarzenie to zaczniemy oczywiście od wyjaśnienia czym jest i jak działa tytułowa Maszyna Goldberga. A następnie uczestnicy staną przed wyzwaniem zbudowania takiej konstrukcji, która raz uruchomiona nie zatrzyma się aż do samego końca.

Uczestnicy w mniejszych zespołach będą pracować nad jednym fragmentem całościowej konstrukcji. Niezbędna będzie jednak nie tylko współpraca we własnym teamie, ale także komunikacja z sąsiadującymi zespołami. Aby zbudować Maszynę Goldberga zespoły będą musiały odpowiednio połączyć kolejne elementy konstrukcji.

Oczywiście każdy zespół otrzyma niezbędne materiały konstruktorskie, które można będzie wykorzystać w przeróżny sposób. A co z nich powstanie to już zależy wyłącznie od inwencji twórczej i wyobraźni uczestników.

Gdy prace konstruktorskie dobiegną końca przyjdzie czas na największe emocje. Moment kulminacyjny całej zabawy, na który wszyscy czekać będą z zapartym tchem.

WIELKI FINAŁ, czyli oczywiście uroczyste uruchomienie Maszyny Goldberga! Wówczas przekonamy się czy udało się stworzyć sprawnie działającą, napędzającą się wzajemnie konstrukcję.

Jeżeli sztuka ta się uda to czeka Was efektowne zakończenie! Jakie? Tego dowiedzą się tylko wybrani, którym uda się stworzyć sprawnie działającą Maszynę Goldberga :)

Zobacz jak bawiliśmy się podczas ostatniego eventu Maszyna Goldberga

Integracja Maszyna Goldberga

uczestnicy zabawy Maszyna Goldberga

Maszyna Goldberga

uczestnicy integracji Maszyna Goldberga

uczestnicy integracji Maszyna Goldberga

integracja firmowa Maszyna Goldberga

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja specjalizuje sie w organizacji wydarzeń dla firm. Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Oddając organizację eventu w nasze ręce mają Państwo pewność, że zajmiemy się najdrobniejszymi szczegółami. Szczególnie polecamy nasz dzienny program Maszyna Goldberga! 

Zapraszamy do kontaktu!