Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

LipDub – nakręć swój teledysk

Gotowi na niezwykle twórczą i przepełnioną wyśmienitą zabawą propozycję integracyjną?

Proponujemy Wam nagranie własnego, niepowtarzalnego teledysku firmowego. A wszystko to w formie fantastycznej zabawy podczas warsztatów integracyjnych LibDub – nagraj swój teledysk.

LibDub to rodzaj amatorskiego teledysku, w którym uczestnicy świetnie się bawią i udają, że śpiewają piosenkę. Historia ukazana w teledysku, jest dowolna i nie musi być związana z oryginalnym wykonem utworu. Wszystko zależy od wyobraźni uczestników. Nie ma reguł, zasad, jest tylko dobra zabawa.

Nasz program integracyjni LibDub zawsze dostarcza uczestnikom sporo śmiechu i pozwala zintegrować zespół. Cała grupa wspólnie opracowuje scenariusz do jednego z największych muzycznych przebojów. Końcowy rezultat, to efekt kilkugodzinnej współpracy.

Uczestnicy mogą korzystać z pełnej garderoby przebrań i gadżetów, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat i przemienić się nie do poznania. A całość zabawy nadzorują profesjonalni filmowcy, którzy pomogą w stworzeniu wyjątkowego wideoklipu.  

Barwne przebrania, gadżety, kamery sprawią, że na kilka godzin wszyscy mogą poczuć się jak na prawdziwym planie nagraniowym. Kto z nas o tym nie marzył? 

Ale przede wszystkim uczestnicy zajęć LibDub przeżyją niesamowitą przygodę.  A filmowy teledysk to fantastyczna pamiątka, do której zapewnie każdy wielokrotnie zajrzy.

Gotowi podjąć wyzwania? Gotowi wygrać nominację do kolejnego MTV Video Music Awards w kategorii najlepszy teledysk? ;)

Jeśli chcesz otrzymać pełną ofertę to zapraszamy do kontaktu.

LibDub

warsztaty integracyjne

uczestnicy warsztatów integracyjnych LibDub

warsztaty integracyjne LibDub

warsztaty firmowe LibDub

baner LibDub

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencję eventowe Argentum Event tworzy grupa profesjonalnych event menadżerów z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Możesz powierzyć nam organizację spotkania biznesowego, gali, eventu promocyjnego oraz wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Działamy na terytorium całego kraju. Specjalizujemy sie w przygotowywaniu niekonwencjonalnych i niepowtarzalnych programów. Jeśli chcecie się sprawdzić i dobrze bawić to polecamy program LipDup - nakręć teledysk. 

Zapraszamy do kontaktu!