Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

LipDub – nakręć swój teledysk

Gotowi na niezwykle twórczą i przepełnioną wyśmienitą zabawą propozycję integracyjną?

Proponujemy Wam nagranie własnego, niepowtarzalnego teledysku firmowego. A wszystko to w formie fantastycznej zabawy podczas warsztatów integracyjnych LibDub – nagraj swój teledysk.

LibDub to rodzaj amatorskiego teledysku, w którym uczestnicy świetnie się bawią i udają, że śpiewają piosenkę. Historia ukazana w teledysku, jest dowolna i nie musi być związana z oryginalnym wykonem utworu. Wszystko zależy od wyobraźni uczestników. Nie ma reguł, zasad, jest tylko dobra zabawa.

Nasz program integracyjni LibDub zawsze dostarcza uczestnikom sporo śmiechu i pozwala zintegrować zespół. Cała grupa wspólnie opracowuje scenariusz do jednego z największych muzycznych przebojów. Końcowy rezultat, to efekt kilkugodzinnej współpracy.

Uczestnicy mogą korzystać z pełnej garderoby przebrań i gadżetów, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat i przemienić się nie do poznania. A całość zabawy nadzorują profesjonalni filmowcy, którzy pomogą w stworzeniu wyjątkowego wideoklipu.  

Barwne przebrania, gadżety, kamery sprawią, że na kilka godzin wszyscy mogą poczuć się jak na prawdziwym planie nagraniowym. Kto z nas o tym nie marzył? 

Ale przede wszystkim uczestnicy zajęć LibDub przeżyją niesamowitą przygodę.  A filmowy teledysk to fantastyczna pamiątka, do której zapewnie każdy wielokrotnie zajrzy.

Gotowi podjąć wyzwania? Gotowi wygrać nominację do kolejnego MTV Video Music Awards w kategorii najlepszy teledysk? ;)

Jeśli chcesz otrzymać pełną ofertę to zapraszamy do kontaktu.

LibDub

warsztaty integracyjne

uczestnicy warsztatów integracyjnych LibDub

warsztaty integracyjne LibDub

warsztaty firmowe LibDub

baner LibDub

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.