Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Gangnam Style Party

Wszyscy zwariowali na punkcie utworu i tańca Gangnam Style... my też Zapraszamy Was na niepowtarzalną imprezę Gangnam Styl Party

Prawie 3 miliardy odsłoń na YouTube i drugie tyle roztańczonych ludzi na całym świecie – a to wszystko za sprawą jednego przeboju. Gotowi by dać się porwać do tańca?

Proponujemy Państwu zwariowaną i roztańczoną imprezę Gangnam Style Party. Podczas, której za sprawą jednego z największych przebojów ostatnich lat poczujemy przepych i luksus dzielnicy Gangnam.

Dzielnica Gangnam to symbol mody i luksusu, koreańskie Beverly Hills, gdzie wszystko musi być NAJ. Zatem czas na NAJLEPSZĄ imprezę!

Jedną z głównych atrakcji imprezy, będzie oczywiście wspólne wykonanie tańca Gangnam Style. Nasi tancerze i animatorzy przeprowadzą krótką lekcje podstawowych ruchów i kroków. By na koniec wspólnie zawładną parkietem i pokazać niepowtarzalny taniec Gangnam Style waszej firmy.  

A tych, którym ten taniec szczególnie przypadkiem do gustu, zaprosimy do udziału w konkursie na najlepszy taniec. I tym samym poznamy firmowego mistrza Gangnam Style.

Skoro Gangnam jest koreańskim symbolem mody i przepychu to nie może zabraknąć pokazu mody, podczas którego chętni uczestnicy imprezy spróbują stworzyć z dostępnej garderoby własne, szałowe kolekcje w stylu Gangnam.

To oczywiście nie wszystko. Dla uczestników imprezy przygotujemy znacznie więcej atrakcji, takich jak: Wielka Loteria, koreański turniej w piłkarzyki czy rozwiązania wizualne - HEŁMY 3D - Oculus Rift. Goście będą też mogli uwiecznić wspólne chwile, w naszym specjalnym kąciku fotograficznym.

Oczywiście przez całą noc o to by parkiet nawet na moment nie pozostał pusty zadba nasz najlepszy dj.  

Jeśli tak jak my słysząc utwór Gangnam Style rwiecie się do tańca to

nie możecie przegapić tej imprezy!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Koniecznie napisz do nas a prześlemy Ci pełną ofertę>>

 

zabawa tematyczna Gangnam Style Party

uczestnicy imprezy Gangnam Style Party

występ

impreza tematyczna Gangnam Style Party

impreza Gangnam Style

atrakcje na impreze

 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.