Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

FLUO PARTY - impreza jakiej jeszcze nie widzieliście

Przedstawiamy Wam niesamowicie świetlistą i efektowną zabawę Fluo Party!

Fluo Party to impreza, której nie da się nie zauważyć!

Zastanawiasz się jak wyglądaliby Twoi znajomi, gdyby zaczęli świecić w ciemności? Może pora to sprawdzić? I zorganizować firmową imprezę Fluo Party!

Fluo Party to impreza, podczas której królować będą efekty świetlne, lampy UV, kolorowe farby fluorescencyjne i świecące w ciemności gadżety. A co najważniejsze to impreza pełna niespodzianek i atrakcji.

Podczas imprezy każdy będzie mógł zabłysnąć w ciemności. Na wszystkich gości czekać będzie specjalne stanowisko, gdzie nasze wizażystki stworzą wyjątkowe fluo make up'y, kosmiczne fryzury i przebrania. Dodatkowo w konkursach będzie możliwość wygrania święcących gadżetów, które sprawią, że uczestnicy olśnią parkiet.  

Tylko podczas tej wyjątkowej nocy będziecie mogli spróbować specjalnie przygotowanych na tę okazję fluo drinków. A na parkiecie pojawią się tancerki, które nauczą wszystkich prostego układu tanecznego. Wyobrażacie sobie ten efekt, gdy cała świecąca firma zatańczy wspólny układ?

O tym, że imprezy Fluo nie da się zapomnieć jesteśmy pewni. Jednak, abyście mogli latami wspominać ten wieczór, zostanie on uwieczniony przez naszego fotografa. Kto by nie chciał stanąć, chociaż raz na fluościance? :)

Tej nocy nie zabraknie dobrej muzyki, ponieważ wybraliśmy najbardziej świecącego wróć najlepszego dj :)

Fluo Party to impreza firmowa, jakiej jeszcze nie było!

Musicie to zobaczyć na własne oczy!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów napisz do nas. Prześlemy wówczas szczegółowy plan imprezy i atrakcji.

Fluo Party tancerki

uczestnicy Fluo Party

Fluo Party pokaz taneczny

uczestnicy imprezy Fluo Party

Fluo Make Up

Gadżety na imprezę fluo

Fluo Party

Fluo Party ścianka fotograficzna

Fluo Party makijaż

Fluo Party tancerki

impreza integracyjna Fluo Party

Fluo Party makijaż

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.