Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Flower Power czyli szalone lata Dzieci Kwiatów

Gotowi przenieść się z nami w szalone lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte i przeżyć prawdziwą hipisowską imprezę?

Flower Power Party to niepowtarzalna okazja!

Zapraszamy do skorzystania z naszego imprezowego wehikułu czasu, który przeniesie Was do szalonej i barwnej epoki dzieci kwiatów. Impreza Flower Power to duża dawka pozytywnych emocji, atrakcji i dobrej muzyki.

Tego wieczoru miejsce wydarzenia zmieni się w kolorową imprezę w stylu hipisowskim. Królować będą kwieciste stroje, dzwony, barwne dodatki, a może włosy afro? Każdy będzie miał możliwość wybrać coś dla siebie spośród dostarczonych strojów i gadżetów.

Imprezę poprowadzi nie kto inny jak Wesoły Hipis w towarzystwie Dzieci Kwiatów. To oni wprowadzą gości w szalone lata 60ste i 70ste i przeprowadzą bardzo ciekawe i nietypowe konkursy i zabawy: Popis Hippisa, Mega Skręty, Niech żyje bal, czy Quiz wiedzy o epoce.

Będzie też okazja do rywalizacji zespołowej. Uczestnicy zostaną, bowiem podzieleni na Komuny Hipisowskie i staną do rywalizacji o Tęczową Pacyfkę.  

Oczywiście jak mówimy o imprezie w tylu epoki dzieci kwiatów to nie może zabraknąć dobrej muzyki. Tym zajmie się nasz dj’a, który zagra zarówno największe hity z lat 70stych jak i nowsze dobrze znane przeboje.

Podczas imprezy Flower Power z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu Hipisi słyną z świetnej zabawy i umieją żyć chwilą ;)

Napisz do Nas a przekażemy Ci więcej szczegółów>>

Flower Power Party

Uczestniczki Flower Power Party

Przebrania Flower Power Party

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.