Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Flower Power czyli szalone lata Dzieci Kwiatów

Gotowi przenieść się z nami w szalone lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte i przeżyć prawdziwą hipisowską imprezę?

Flower Power Party to niepowtarzalna okazja!

Zapraszamy do skorzystania z naszego imprezowego wehikułu czasu, który przeniesie Was do szalonej i barwnej epoki dzieci kwiatów. Impreza Flower Power to duża dawka pozytywnych emocji, atrakcji i dobrej muzyki.

Tego wieczoru miejsce wydarzenia zmieni się w kolorową imprezę w stylu hipisowskim. Królować będą kwieciste stroje, dzwony, barwne dodatki, a może włosy afro? Każdy będzie miał możliwość wybrać coś dla siebie spośród dostarczonych strojów i gadżetów.

Imprezę poprowadzi nie kto inny jak Wesoły Hipis w towarzystwie Dzieci Kwiatów. To oni wprowadzą gości w szalone lata 60ste i 70ste i przeprowadzą bardzo ciekawe i nietypowe konkursy i zabawy: Popis Hippisa, Mega Skręty, Niech żyje bal, czy Quiz wiedzy o epoce.

Będzie też okazja do rywalizacji zespołowej. Uczestnicy zostaną, bowiem podzieleni na Komuny Hipisowskie i staną do rywalizacji o Tęczową Pacyfkę.  

Oczywiście jak mówimy o imprezie w tylu epoki dzieci kwiatów to nie może zabraknąć dobrej muzyki. Tym zajmie się nasz dj’a, który zagra zarówno największe hity z lat 70stych jak i nowsze dobrze znane przeboje.

Podczas imprezy Flower Power z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu Hipisi słyną z świetnej zabawy i umieją żyć chwilą ;)

Napisz do Nas a przekażemy Ci więcej szczegółów>>

Flower Power Party

Uczestniczki Flower Power Party

Przebrania Flower Power Party

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja specjalizuje sie w organizacji eventów dla pracowników. Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Powierzając nam organizację eventu mają Państwo pewność, że zajmiemy się najdrobniejszymi szczegółami i zadbamy o bezpieczeństwo gości. Każdy nasz program jest wyjątkowy i pełen atrakcji. Miłośnikom dobrej zabawy i lat 60stych polecamy program Flower Power!

Zapraszamy do kontaktu!