Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Fast and Furious Party

Gotowi na najszybszą i pełną niespodziewanych zakrętów imprezę Fast and Furious?

Zapnijcie pasy i zaczynamy!

Impreza „Fast and Furious Party” to niezwykłe wydarzenie w klimacie motoryzacyjnym. Podczas imprezy zapewnimy uczestnikom moc atrakcji i zadbamy o to by każdy znalazł coś dla siebie.

Nasza propozycja „Fast and Furious Party” to niepowtarzalna okazja by sprawdzić się w roli kierowcy rajdowego. A to wszystko za sprawą symulatorów rajdowych WRC, dzięki którym poczujecie się jak na prawdziwym torze i przetestujecie swoje zdolności panowania nad szybkimi samochodami.

Adrenalinę podniesiemy jeszcze bardziej, organizując dla uczestników zawody na symulatorach. I sprawdzimy, kto okaże się firmowym rajdowcem.

Zabaw i konkursów rajdowych będzie znacznie więcej. Podczas imprezy przygotujemy dla uczestników m.inn. specjalny moto quiz, rajd w alkogooglach czy też jedyny w swoim rodzaju rajdowy pokaz mody. Tego nie można przegapić!

Atrakcje rajdowe to jednak nie wszystko!

Podczas imprezy będzie można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, dzięki najnowszemu rozwiązaniu OCULUS RIFT 3D. A fani piłki nożnej będą mieli okazję by rozegrać trzymający w napięciu turniej w piłkarzyki.

Całość motoryzacyjnych emocji i dobrej zabawy uwiecznimy podczas sesji na rajdowej ściance fotograficznej. W specjalnie przygotowanym kąciku fotograficznym na uczestników czekać będzie profesjonalny fotograf oraz mnóstwo gadżetów.

Nad świetną zabawą przez cały wieczór czuwać będą rajdowi animatorzy, a nasz dj zadba o to by parkiet był ciągle pełny. Fantastyczną atmosfery dopełnią liczne motoryzacyjne dekoracje oraz wyśmienity catering.

Zapraszamy na jazdę bez trzymanki!

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia. Miłośnikom motoryzacji polecamy program Fast and Furious Party!

Napisz do nas i stwórzmy wyjątkowe wydarzenie!