Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Agencja eventowa Argentum Event

Agencja eventowa Argentum Event zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju eventów, wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych oraz akcji promocyjnych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z zakresu organizacji szeroko pojętych eventów i z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, podczas organizacji niezapomnianego wydarzenia dla Waszej firmy! Jeżeli zastanawiacie się dlaczego to właśnie nam zaufać, poniżej kilka informacji, które mogą pomóc w tej niewątpliwie ważnej decyzji:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
- indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta i tworzymy produkt dopasowany do oczekiwań
- nasz zespół to osoby o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach w swojej dziedzinie
- jesteśmy kreatywni i elastyczni na każdym etapie współpracy

NAJLEPSZE CENY
- budżet imprezy zawsze dostosowujemy do możliwości i oczekiwań Klienta
- posiadamy bogatą bazę własnych programów i sprzętu
- dzięki stałej współpracy, często możemy zaoferować w obiektach noclegowych i gastronomicznych lepsze ceny, niż uzyskane przez bezpośredni kontakt

DOŚWIADCZENIE
- organizacją eventów zajmujemy się od 2009 roku
- ponad 400 kompleksowo zrealizowanych eventów
- ponad 30000 zadowolonych uczestników naszych imprez
- organizowaliśmy imprezy zarówno dla 10 jak i 1000 uczestników

Nasza agecja eventowa jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego pod numerem 729.

Nasza agencja eventowa to wyjątkowi ludzie

Wyjątkowe wydarzenia powstają dzięki współpracy z wyjątkowymi ludzmi. Na sukces każdego eventu pracuje sztab ludzi zaczynając od event menagerów, którzy planują każdy detal przez animatorów i konferensjerów, artystów kończąc na osłudze technicznej bez której nic by się nie udało. Poniżej którka fotogaleria prezentująca nasz zespół w akcji :)

Agencja eventowa w pełnym składzie

Olimpiada firmowa z agencją eventową

Męska część agencji eventowej Argentum Event

Ekipa eventowa

Animamatorzy agencji eventowej

ekipa eventowa podczas moto party

event firmowy

animatorzy agencja eventowa

agencja eventowa Wrocław

agencja eventowa Warszawa

animatorki z agencji eventowej Wrocław

Wyjazdy firmowe dla pracowników

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.